İNŞAAT

    2023 Yılında inşaat sektöründe 23. yılını geride bırakan Firmamız ; başta Nilüfer olmak üzere, Bursa’nın çeşitli bölgelerinde konut ve ticari projelerindeki tecrübesi ile benimsediği “ESTETİK VE İŞLEVSEL YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevre duyarlılığı ve insani değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek bugüne kadar faaliyetlerini kesintisiz sürdürmüştür.

        Proje lokasyonlarında da Bursa’nın değerli ve değer kazanan bölgelerini tercih ederek, güçlü sermayesi,tecrübesi ve teknik kadrosu ile inşaat sektörünün en yeni teknolojilerini birleştirmeye,Bursa ‘ya değer katmaya,inşaat sektöründe de lokomotif olmaya devam edecektir.

 

     MİMARLIK

    2023 Yılında Mimari Yurt dışı ve Yurt içi Tecrübesinde11. Yılını geride bırakan AKTAŞ MİMARLIK; 

*Yapı ve insan ölçeği arasındaki dengeyi yakalayan

*Yapı teknolojisini ve üretim tekniklerini yerel veriler doğrultusunda sonuna kadar zorlayan

*Yenilenebilir enerji kaynaklarını yapıyla bütünleştiren

*Zamanın ihtiyaçlarının ötesinde mekanlar kurgulayan

*Strüktürel sistemi bir tasarım öğesine dönüştürerek Mimari ve İç Mimari tasarımlarını geliştiren anlayışı ve dinamik kadrosuylaProjelendirme ve Uygulama hizmetlerini sürdürmektedir.

        

         KUYUMCULUK

         2023 Yılında kuyumculuk sektöründe ki 55. Yılını geride bırakan AKTAŞ KUYUMCULUK,Bursa Kapalı Çarşı da  ‘’GELENEKLERİNDEN BESLENME VE DAİMA MODERN ÇİZGİSİNİ KORUMA’’ misyonu,güçlü kadrosu ve sermayesi ile sektöre yön vermektedir.